İstanbul masöz

İstanbul masöz Hizmetleri için en iyi site!

İstanbul Bölgesinde en iyi masöz hizmetini arıyorum diyorsan doğru yerdesin. Çünkü biz Sparehberi.net olarak sizler için en iyi hizmeti veren yerleri sitemizde yayınlıyoruz. Tabi ki sitemizde her masöz salonu yer alamıyor. biz Sparehberi olarak en iyi yerleri, en iyi masöz terapistlerini detaylıca araştırıp, müşteri puanlarını da göz önünde bulundurarak, sadece masöz belgesi olan masöz terapistleri ve tüm izinleri ile çalışmak için gerekli tüm yeterliliklere sahip İstanbul masöz salonları, İstanbul Spa otelleri, ve masöz hizmeti veren işletmeleri yayınlıyoruz.

Makalemizin geri kalanında sizler için spa hizmeti alacağınız yerlerde nelere dikkat etmelisiniz, ne tür hizmetler size daha çok fayda sağlar, masöz türleri nelerdir ve özellikleri hakkında bilgilendirmelerde bulunup finalde en iyi masöz yerleri ve masöz terapistlerinin tavsiyelerinde bulunacağız, Tavsiyelerimiz özellikle İstanbul gibi bir bölge için çok fazla işinize yarayacaktır. Hadi başlayalım.

İstanbul masöz Hizmeti Alacağım Yerde Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle masöz hizmetini fizyoterapinin bir alt dalı olarak düşünebiliriz. Ağrılarımız, Rahatsızlıklarımız, sancılarımız gibi hayatımızı etkileyen sorunlarımız var ise ihtiyacımız olan şey kesinlikle iyi bir spa veya masöz hizmeti almak olacaktır. Çünkü alacağımız bu hizmetler bizim bu gibi sorunlarımıza en iyi çözümleri sunacaktır. Fakat sağlığımız için aldığımız bu hizmetler eğer bazı koşullara dikkat etmez isek faydadan çok zarar sağlayabilir. bunlara örnek vermek gerekirse size hijyenik koşullar sunmayan bir masöz merkezi özellikle salgın dönemlerinde sağlığınızı riske sokabilecektir. Sizler için İstanbul masöz Hizmeti almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini başlıca maddeler harlinde sıralayalım.

1- Hijyen Kuralları

 masöz Hizmeti almak için en önemli kriterlerinizden biri kuşkusuz masöz yerinin temizliği olmalı. Özellikle çeşitli virüs veya salgınların kol gezdiği böyle bir dönemde sadece masöz konusunda değil, hayatımızın hemen her yerinde temizlik hepimiz için en önemli unsurlardan biri haline geldi.Bunun için masöz yerinin kişisel ürünleri (Havlu, masöz yastığı ve masöz yatağı örtüsü gibi...) tek kullanımlık olarak kullanıyor olmasına dikkat etmeliyiz. masöz hizmetinin verileceği odanın da yeterince dezenfekte edilmiş olması ve havalandırılması bu konuda çok önemli unsurların başını çekmektedir.

2- masöz için Kullanılacak Ürünler

masöz Hizmeti almadan önce Terapistinize, masöz esnasında hangi tür ürünleri kullanacak olduğunu sormanız ve bilgi almanızı öneririz. Zira bazı ürünler bitkisel karışımlar ile elde edildiği için Alerjiniz varsa sizin için sorun yaratabilir.

3- Sağlık Sorunlarınız

masöz Hizmeti almadan önce varsa fiziksel rahatsızlıklarınız bunu sonradan sorun yaşamamak adına terapistinize önceden belirtmenizi öneririz zira belirgin bir rahatsızlığınız var ise örneğin  terapi esnasında yapılacak ters bir hareket bel, boyun fıtıkları gibi hastalıkları daha da kötü hale getirebilir ve gerçekten çok kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

4- Terapistinizin Tecrübesi

Terapiste bağlı olarak alacağınız hizmetin kalitesi de artacaktır. Acemi, tecrbesiz biri ile tecrübeli, eğitimli birinden alacağınız masözın farkı çok büyüktür. Siz de İstanbul bölgesinde gerçekten kaliteli bir terapiyi, en uzman ellerden almak isteyenlerdenseniz İlanlarımızı incelemelisiniz.

Masaj Türleri Nedir? Hangi masaj Türü Bana Göre

İstanbul Bölgesinde masöz hizmeti alacak biri iseniz masöz terapisti kadar hangi masöz türünde hizmet alacağınız da bir o kadar önemlidir, hatta masöz terapistinizi masöz türünüze göre seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bunun içe öncelikle ihtiyaçlarınızı iyi belirlemelisiniz, Şikayetleinize göre türü belirlemelisiniz. sizlere aşağıda İstanbul masöz türlerini sıralıyoruz.

1-Klasik masaj

 Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masöz türüdür. En yaygın kullanılan ve en popüler masöz türlerinden biri olan klasik masöz, batı tekniği ile uygulanan, germe ve vuruş yöntemlerini içerisinde bulunduran bu masöz türünün diğer ismi İsveç masözıdır. Eklem, kas, doku ve tüm beden ağrıları olan kişiler için en mantıklı masöz türlerinden biri olup, aromatik(Bitkisel içerikli) yağlar ile uygulanmaktadır

.


2-Reflekseloji masajı

Refleksoloji masözı ayak masözı olarakta bilinir, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları benzeri sorunları olan insanları rahatlatmak için uygulanır.


3- Arometerapi 

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlar ile hazırlanan masöz yağlarını kullanarak uygulanan bir masöz türüdür. Bitki özleri, mükemmel aromaları ve doğal iyileştirme güçleri için tarih boyunca kullanılmıştır.  İçerdikleri  ntioksidanlar, bitkisel yağlar cildin yumuşak kalmasını ve genç görünmesini sağlamak için hücresel düzeyde çalışır ve parlak, sağlıklı bir cildin temelini oluşturmamıza yardımcı olur. 


İstanbul masöz Tavsiyeleri

Şimdi Sizlere İstanbul bölgesinde hizmet veren en iyi masöz salonları ve masöz hizmeti veren terapistleri sayfamızın bu kısmında sizler için paylaşıyoruz.

1- Sea Spa ve masöz merkezi

11 yıldır İstanbul için en iyi masöz hizmeti veren masöz salonlarının başında gelen Sea spa ve masöz merkezi gerçek bir masöz hizmeti isteyenler için en iyi seçenek olacaktır. 


2- Rose masöz Salonu

Özellikle klasik (isveç) masözı türünde en iyi hizmeti arıyorsanız Rose masözdan randevu almanızı öneririz. İstanbul bölgesinde Arometapi alanında da en iyi hizmeti veren yerlerin başında gelen merkez gönül rahatlığıyla ailecek gidebileceğiniz nezih bir yerdir.


3- Denizkızı masöz Salonu

Denizkızı masöz tecrübeli Bay ve bayan masöz terapisti kadrosuyla, uzman eller ile sizlere en iyi masöz hizmetini sunacaktır. İstanbul için kaliteli ve uzman işi masöz arıyorsan doğru yerdesin!

4- Royal Spa & Massage Center

Royal Spa işinin uzmanı terapistleri ile kaliteli masözın en iyi yerlerindendir. Özellikle bünyesinde çalışan Taylandlı bay ve bayan terapistler ile uzak doğu tekniklerini en iyi yansıtan ve Thai masözı türünü en iyi şekilde yapan nadir mekanlardan biridir.


5- Uzman masöz Zeynep Hanım

8 yıldır profesyonel olarak masöz hizmeti veren Zeynep Hanım masöz konusunda birçok eğitim almış, yurt dışı ve yurt içi birçok spa merkezi ve otellerde tecrübe kazanmış bir uzmandır. Gerçek bir terapistin elinde gerçek masöz hizmeti arıyorsan Zeynep hanım ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için bu yazımızda masöz ile ilgili bilgilendirmeler yapmaya veren iyi tavsiyelerde bulunmaya çalıştık. Bu bilgilerden sonra artık yapacağınız tek şey sitemizdeki ilanları inceleyerek doğru mekanı ve uzmanı seçmeniz olacaktır. 

evde masaj istanbul Masöz İstanbul Masaj Ataşehir masöz şişli masöz kadıköy masöz kadıköy masöz beylikdüzü masöz istanbul masöz istanbul masöz istanbul masöz Şişli Masaj Ataşehir Masaj Beylikdüzü Masaj istanbul Masaj istanbul Masaj